Сторінки

пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

Школа розвитку ІТ-компетентності: навчаємо створювати інтерактивні вправи у документах Google

В рамках Школи розвитку ІТ-компетентності Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області 13 листопада 2020 року проведено практичне заняття «Організація колективної та індивідуальної роботи учнів у «хмарному» середовищі» для викладачів української мови  та літератури. 

Учасникам продемонстровано приклади вправ для колективної та індивідуальної роботи учнів, що можна створити у документах Google у під час дистанційного навчання. Основний акцент зроблено на визначенні випадків застосування різних рівнів доступу до документів Google («може переглядати», «може коментувати», «може редагувати»), адже кожен рівень дає можливість застосувати різну форму роботи учнів.

Презентацію, інструкційно-технологічнукартку щодо надання спільного доступу та приклади вправ (завдань) можна переглянути нижче:

Презентація 

Інструкційно-технологічна картка щодо надання спільного доступу до документів Google

Приклади вправ (завдань):

1. Реєстрація слухачів (учнів) https://docs.google.com/spreadsheets/d/10KoIHhYITYub2t1qZGy9iXl6k98Y-nJ0IydOw683HSQ/edit?usp=sharing

2. Вправа на відповідність https://docs.google.com/drawings/d/1U-Gc6rbxCiZIy7McE96Ev63R2ayfUU3RPcea7fdbC5E/edit?usp=sharing

3. Вправа на визначення елементів системи https://docs.google.com/drawings/d/1Vm-hrxStJloXyknpppq0QFCchnmVtqceCymP-LHumxA/edit?usp=sharing 

4. Виконайте вправу на визначення понять https://docs.google.com/document/d/1f1X41ZliIyal_lsL4pUTID8L6GJaxC9YUTPRhfRn_qI/edit?usp=sharing 

За таким же принципом можна створити завдання для учнів з будь-якого предмету.

За допомогою додатків Google та надання до них спільного доступу можна створювати наступні види вправ:

1. Вправа на ранжування або встановлення послідовності (розміщення величин (понять, етапів), у певному порядку за ступенем важливості, значущості, послідовності тощо).

2. Вправа на систематизацію (зведення розрізнених знань про предмети (явища) в єдину наукову систему, встановлення їхньої єдності).

3. Вправи на визначення правильних відповідей (тести).

4. Вправи на визначення понять, частин єдиної системи (за допомогою функції коментування підпис елементів певної системи; вставка пропущених слів; «Поле чудес», кросворд, «Знайти слова» тощо).

5. Вправа на відповідність тощо.




.


Немає коментарів:

Дописати коментар