З початком каратнину для допопомоги педагогам в організації дистанційної форми навчання в області активізувала свою діяльність Школа розвитку ІТ-компетентності Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.
За цей період у рамках Школи проведено оnline-майстер-класи «Хмара слів» - інструмент для розвитку критичного мислення» (березень 2020 р.), «Технологія вебквесту та блогквесту в освітньому процесі закладів ПТО» (квітень 2020 р.), учасниками яких стали 343 педагоги з усієї України.
Здійснюється навчання за online-курсами «Створення візуального навчального контенту», «Створення інтерактивного навчального контенту», «Хмарні технології в освітньому процесі», «Online-дошка в освітньому процесі» за індивідуальною формою навчання. За зазначений період до навчання приступили 173 педагоги з різних областей України, отримано 41 електронний сертифікат.
Завершено тритижневе навчання за online-курсом «Сучасне портфоліо педагога: навіщо і як розробляти», на яке було зареєстровано 154 педагоги закладів освіти України, з них 32 отримали електронні сертифікати про підвищення кваліфікації.
Проведено навчальний вебінар щодо використання програми ZOOM для проведення online-нарад (взяли участь 29 педагогів ЗП(ПТ)О) та оnline-заняття з викладачами англійської мови «Можливості та технологія використання online-дошки для дистанційного навчання» (36 педагогів ЗП(ПТ)О).
Загалом у різних формах навчання Школи взяли участь
735 педагогів з різних закладів освіти України.
Крім того, надано методичні рекомендації у формі відео уроків, які набрали більше 4000 переглядів на You Tube:
- щодо оптимізації роботи комп’ютера для проведення дистанційного навчання;
- лайфхак «Як швидко організувати дистанційне навчання у Google Class»;
- використання мобільної версії Zoom;
- здійснення контролю знань online у конструкторі Online Test Pad.
У відкритому доступі знаходяться навчальні ресурси, що допоможуть педагогам організувати дистанційну форму навчання у закладах професійної (професійно-технічної освіти):
- сайт Школи розвитку ІТ-компетентності (тут можна переглянути програми online-курсів та зареєструватися на навчання);
- блог (тут можна знайти навчальні презентації, технологічні картки та ін.);
- відеоканал (тут можна перегялнути навчальні відеоролики, лафхаки, приклади виконаних робіт учасників навчання тощо).
Немає коментарів:
Дописати коментар